שירותי החברה

הנהלת חשבונות

הנהלת חשבונות

מחפש מנהל/ת חשבונות ?

משרדנו מעסיק מנהלי חשבונות מנוסים ומקצועיים אשר עבודתם מתבצעת בפיקוח צמוד של רואי חשבון. לעובדה זו חשיבות רבה מאחר והנהלת חשבונות מדויקת הינה מאבני היסוד של כל עסק.

כיועצי מס ומנהלי חשבונות של מאות עסקים, אנו מכירים בחשיבות של הפקת דוחות ממערכת הנהלת החשבונות בצורה מהירה ומדויקת ופועלים ככל יכולתנו על מנת שהנהלת החשבונות שלך תהייה מדויקת ותהווה לך בסיס איתן לקבלת החלטות עסקיות…

TichnunMas

ייעוץ ותכנון מס

מניעת תשלום מס באמצעות תכנון נכון וחכם של מהלכים עסקיים הינה לגיטימית לחלוטין.

תכנון נכון ובניה נאותה של מהות העסקה, יש בהם כדי להשפיע בצורה מהותית על חבות המס שעשויה לנבוע מעסקה זו.

אנו מייצגים את לקוחות המשרד בדיוני שומה וביקורות הנערכים ע”י שלטונות המס השונים ומייעצים להם במהלך השנה בכל הסוגיות העולות במהלך העסקים הרגיל כמו גם בתכנון אופטימלי של עסקאות והתאגדויות לצורך חשיפה מיסוית נמוכה ככל שניתן.

HehzerMas

החזרי מס לשכירים

נראה לך ששילמת יותר מדי מס הכנסה? כנראה שאתה צודק!! לאחוז לא מבוטל מהשכירים בישראל מגיע לקבל כסף ממס הכנסה, כאשר סכום ההחזר יכול להגיע לעשרות אלפי שקלים.

מס הכנסה מאפשר לקבל החזר מס עבור שש השנים האחרונות 2016 – 2022.

לנו, יש את האנשים המתמחים בקבלת החזרי מס שנים רבות ונוכל לעזור לך לקבל את ההחזר המכסימלי במהירות המרבית!

הבדיקה חינם !!! לא קיבלת – לא שילמת !!!

PetichatEsek

פתיחת עסק חדש

החלטת לפתוח עסק ? קבל את ברכתנו.
חשוב שתדע כי קיימים שיקולים שעליך לקחת בחשבון לגבי אופן ההתאגדות שלך: עצמאי או חברה, עוסק מורשה או פטור. 
אנו נשמח להעניק לך שיחת ייעוץ ראשוני ללא תמורה וללא כל התחייבות. החלטת, אך לא מעוניין לבזבז את זמנך היקר בבירוקרטיה ? נבצע את המלאכה בעבורך. אנו נפתח את התיק שלך ברשויות המס השונות (מע”מ, מס הכנסה, ביטוח לאומי) באופן מהיר מקצועי ויעיל. 
נא צור קשר עם משרדנו לתאום פגישה.

חשבות שכר

חשבות שכר

שירותי חשבות השכר משתלבים היטב במגמה המאפיינת חברות ועסקים, המגלים את יתרונות הטיפול המקצועי בתחום השכר בידי גוף חיצוני מתמחה. לנו יש את המומחיות והניסיון הדרושים לטיפול בהפקת תלושי השכר לעובדי עסקך . טעויות בתהליך חישוב השכר עלולות לגרום להפסדים לא מבוטלים הן לעובד והן למעסיק.

המשרד נותן גם שירותי חשבות שכר לבכירים תוך הקפדה מלאה על דיסקרטיות.

LivuyIskijpg

ייעוץ וליווי עסקי

אנו ממליצים לכל איש עסקים, שנתקל בבעיה כלשהי בתחום ראיית חשבון, מסים, תמחיר, שכר או בכל נושא עסקי אחר, לפנות ליועץ עסקי. לא מעט יזמים משקיעים את חסכונותיהם בפרויקטים שונים, מבלי ששקלו לפנות ליועץ עסקי על מנת שינתח ויעריך את כדאיות הפרויקט תוך בחינה של כל הפרמטרים.

שירותי הייעוץ של משרדינו נועדו לסייע לכם לשפר את הביצועים העסקיים…